Najnovšie recenzie zo sekcie Tlakomery

• Pamäť na dvesto meraní
  • Celkova spokojnosť
  • Pomer cena a výkon
  • Farebné prevedenie
  • Nemá adaptér na možnosť dobijania
  • Výdrž batérií...neviem posúdiť
  • Trocha komplikované vyhodnocovanie dát

Zrozumiteľnosť v aplikácii nie celkom jednoduchá, prenos nameraných hodnôt niekedy spomalený alebo neúspešný. Celkové možnosť vyhodnocovať namerané hodnoty pomocou aplikácie veľké plus, no nie pre každého. Komfort počas merania pre mňa uspokojivý. Informácie na displeji jednoduché a rýchle, presnosť je na posúdenie pri porovnaní s profi zariadeniami. Sympatické farebné upozornenie na zlepšené/zhoršené namerané hodnoty, niečo ako" semafor ". Farebné prevedenie nie veľmi sympatické, oproti staršiemu modelovemu prevedeniu svetlo modrej s bielou. Balenie obsahuje podrobný návod, čitateľný no ,veľkosť písmen by mohla byť o niečo väčšia. Veľké plus sú alkalické batérie no výdrž neviem posúdiť vzhľadom na krátku dobu testovania. Pri porovnaní hodnôt nameraných u lekára mierna odchýlka . Chýba adaptér dobíjania, napríklad počas cestovania autom a lebo vlakom .Celkové hodnotenie zariadenia cena/ výkon za mňa super. Na presnejšie výsledky nameraných hodnôt by som zrejme investoval vyššiu sumu.

dobre meria

• Prenosna taska

Overený zákazník Testuj.to Marcela

• Jednoducha obsluha
  • Zrozumiteľný displej
  • V balení mi chýbal adaptér mohol byť súčasťou balenia

Tlakomer Veroval compact + connect som dostala na testovanie . Jednoduché prepojenie tlakomery s telefónom cez aplikáciu. Jednoduché ovládanie a meranie tlaku až pre dve osoby s pamäťou 2x100 meraní je to skvelý pomocník. Počas merania manžeta pohodlne dolieha na pažu netlačí. Displej je jednoduchy a prehľadný modrej farby, v balení boli dodané baterky manžeta a jednoduchý a zrozumiteľný návod na používanie. Tlakomer sa stal súčasťou našej domácnosti a využívame ho v domácnosti. Odporúčam každému kto rozmýšľa nad kúpou kvalitného tlakomera.

Overený zákazník Testuj.to Stanislav

• displej
  • zobrazovanie porúch srdcového rytmu
  • manžeta
  • kapacita batérie
  • aplikácia

Tlakomer Hartmann Veroval má mnoho funkcií. Som spokojný s univerzálnou manžetou. Pekným dizajnom. Hodnoty sú zrozumiteľné a pekne čitateľné. Plusom je rýchle prepojenie tlakomera s mobilnou aplikáciou. Kvalitnou súčasťou je aj zobrazovanie porúch srdcového rytmu. Môžem povedať, že používanie tohto tlakomera je rýchle, pohodlné a v celku presné. Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Adriana

• Prehľadný display

Tento ramenný tlakomer je určite vyšší level ako tie ktoré som používala doteraz. Je presný ,malý s dobre čitateľným a prehľadným displayom, ľahko sa obsluhuje a má aj ďalšie doplnkové funkcie, ako je ikona signalizujúca zle založenú manžetu a možnosť komunikácie s aplikáciou cez Bluetooth kde mám zhromaždené všetky merania a v prípade potreby viem stav konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Súčasťou balenia je aj praktické púzdro na ochranu a prenos tlakomeru. Je možné meraním sledovať stav súčasne 2 osobám. Ja ho určite odporúčam, som s ním spokojná a pomáha mi vyhodnocovať môj momentálny zdravotný stav vďaka farebným stupniciam na dysplai, keďže už niekoľko rokov mám nasadenú medikamentóznu liečbu na vysoký tlak. Vďaka pravidelnému meraniu a kontrole môžem predísť napr. aj mozgovej príhode či infarktu.

Overený zákazník Testuj.to Ľuba

Zakúpený v Testuj.to

• Pripojenie cez bluetooth do apky v mobile, prehľad o meraní
  • Aplikácia v slovenčine
  • Jednoduché ovládanie,
  • Rýchle meranie tlaku
  • Pekný dizajn
  • Pamäť pre 2 užívateľov

Mala som už možnosť skúsiť rôzne tlakomery, ale tento je fakt super. Ma jednoduché ovládanie, prehľadný veľký displej. Manžeta je univerzálna na tenkú aj hrubú pažu. Ale čo sa mi najviac páči je, že sa dá pripojiť cez bluetooth do apky v mobile, ktora je v slovenskom jazyku. Je veľmi prehľadná, farebné vám ukáže a ohodnotí váš tlak. Hodnoty sa vám tam evidujú, takže máte prehľad kedy ste si tlak merali. Tlakomer aj apka ma pamäť pre 2 užívateľov. Odporúčam každému.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• jednoduche plnoautomaticke merania
  • samostatne merianie pre 2 osoby
  • moznost ukladania vysledkov do appky
  • zaznamenava aj pripadnu arytmiu
  • prakticke a skladne balenie
  • zatial pouzivame kratko, pripadne nedostatky sme nepostrehli

Pre tento tlakomer sme sa rozhodli na základe popisu..slubuje jednoduché ovládanie, možnosť merania samostatne pre 2 osoby,čo využívame s manželom 2x denne..
Tlakomer okrem tlaku a tepu zaznamenáva aj prípadnú arytmiu. Vsetko je pekne prehľadne zaznamenané na dostatočne veľkom displeji. Je možnosť si stiahnuť aj aplikáciu do mobilu a zaznamenávať si hodnoty do nej, zatiaľ sme ju ešte nevyužili..
Celkovo sme zatiaľ spokojní...

Overený zákazník Testuj.to Marian

• Tichý chod
  • Presné hodnoty
  • Aplikácia s možnosťou vygenerovania správy
  • Exkluzívny vzhlaď
  • Praktickosť a komfort
  • Odhalenie arytmie a nízkej srdcovej frekvencie
  • Textilný obal na praktické nosenie
  • Príbalený návod je veľká plachta. Uvítal by som skôr klasický menší listovateľný formát.

Praktický tichý prístroj. Použitie manžety je jednoduché a pri natlakovaní necítiť žiaden diskomfort. Ľahko čitateľný displej. Aplikácia umožňuje ukladanie meraní. Tie aplikácia Veroval mediconnect vyhodnocuje a vyhotoví aj správu, ktorá sa dá uložiť, respektíve zdieľať. Hodnoty meraní sú presné. Prístroj pôsobí moderne, jednoducho na ovládanie. Displej ľahko čitateľný kvôli správnej veľkosti znakov. Praktický je aj textilný obal na prípadné nosenie prístroja sebou na cesty. Farba prístroja je velmi príjemne zladená a pôsobí jednoducho a elegantne.

Omron M3 + adaptér

Omron M3 + adaptér

Overený zákazník TlakomeryOMRON.sk Jozef

Som spokojný

Overený zákazník Testuj.to Radovan

• veľký jednoduchý displej
  • rýchle meranie
  • manžeta na všetky hrúbky ramien
  • zložitejšia synchronizácia pri meraní tlaku dvoch užívateľov

Jednoduchý a praktický pomocník pri meraní tlaku. Má pamäť pre dvoch užívateľov. Namerané hodnoty si dokážete cez bluetooth zaslať do mobilu, kde sa vytvára ich archív. Výpis meraní dokážete zaslať elektronicky napríklad lekárovi. Dobre viditeľný displej vhodný aj pre starších. Upozornenie na arytmiu, pri nesprávnom nasadení manžety vás na to tlakomer upozorní. Ide o certifikovaný výrobok a teda merania sú presné.

Overený zákazník TlakomeryOMRON.sk Peter

• Šlape ako švajčiarske hodinky
  • Recenzie ma presvedčili a neľutujem
  • Odkedy máme doma tlakomer, zrazu máme ukážkový tlak :D
  • Trocha vyššia cena, ale stále v norme, vzhľadom na kvalitu tlakomera

Overený zákazník Testuj.to Soňa

• veľký displej
  • presné meranie
  • pripojenie cez bluetooth
  • ľahká manipulácia
  • nastaviteľná manžeta
  • história merania
  • textilné puzdro
  • farebná stupnica na vyhodnotenie
  • na batérie 4 ks 1,5 V AA
  • jednoduchá manipulácia
  • 100% spokojnosť
  • balenie neobsahuje adaptér

Tlakomer je možné pripojiť cez bluetooth, pomocou nainštalovaného bezplatného softvéru Veroval® medi.connect a tak môžete jednoducho preniesť hodnoty krvného tlaku z prístroja do mobilu alebo tabletu, čo je v dnešnej dobe absolútna výhoda. Tlakomer Veroval umožňuje ľahké, rýchle a presné meranie systolického a diastolického krvného tlaku a tepovej frekvencie za pomoci pohodlnej manžety univerzálnej veľkosti s ergonomickým nasadzovaním s technológiou Secure fit pre pohodlné nafukovanie, pričom nás na displeji upozorní indikátor správneho utiahnutia manžety. Tlakomer má veľký displej, ktorý umožňuje ľahké odčítanie nameraných hodnôt a má kapacitu až 100 meraní, pričom ho môžu používať dvaja užívatelia. Súčasťou balenia je textilné vrecko a 4 ks batérie 1,5 V AA
S HARTMANN Veroval compact + connect tlakomerom na pažu budete určite spokojní, pretože meria presne a viete ho obsluhovať aj sami, bez pomoci druhej osoby. Za mňa 100% spokojnosť.

Overený zákazník Testuj.to Radovan

• malý produkt
  • veľký displej
  • pamäť pre dve osoby
  • rýchle a presné meranie
  • spárovanie s bezolatnou aolikáciou
  • krátšia hadička od prístroja na manžetu

Prístroj Veroval od firmy Hartmann je menších rozmerov ale disponuje s veľkým displejom. Meranie s prístrojom je veľmi jednoduché a využíva trojfázové meranie. Prístroj sa dá spárovať cez aplikáciu s mobilom alebo s tabletom kde si môžete pozrieť všetky merania.

Sencor SBP 6800WH

Sencor SBP 6800WH

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Zakúpený v Alza.sk

dobre meria, ľahko sa ovláda. za tú cenu je to dobrý pomocník.

Overený zákazník TlakomeryOMRON.sk maja

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

• Normálne fungujúci tlakomer, nemám mu čo vytknúť.
  • Obal na tlakomer - čierne látkové púzdro - by mohol byť z pevnejšieho materiálu. A o trošku väčší. Je to problém tam tlakomer strepať a skrz tenký obal to aj trocha "buchne" o stôl, čo asi nie je práve najvhodnejšie zaobchádzanie s tlakomerom.

veľká spokojnosť

Omron M3 Comfort

Omron M3 Comfort

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

• Pri porovnaní presnosti merania je bez chyby . Jednoduchá a pohodlná manipulácia pri meraníTK

Úplná spokojnosť

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

Pridané: 11. marca 2024

• Super prepojenie pomocou Bluetooth
  • Praktické vrecko na uskladnenie
  • Farebný indikátor pri meraní výsledkov
  • Jednoduché používanie
  • Dobre čitateľný displej
  • Pre 2 osoby
  • Upozornenie na aritmiu

S tlakomer Veroval som veľmi spokojná. Splnilo všetky moje očakávania. Veľmi dobré je prepojenie medzi tlakomerom a telefónom. Všetko sa pekne dá vyčítať aj z telefónu. Farbené je všetko odlíšené keď dôjde k zmene tlaku. Upozorní vás či už je vysoký alebo nízky tlak. Dajú sa zároveň zaznamenávať naraz 2 osoby.
Naozaj odporúčam na 100% tento tlakomer.Určite kúpu neoľutujete.

Overený zákazník Testuj.to Ľubomír

Pridané: 11. marca 2024

• Prepojenie s mobilným telefónom
  • Rýchlosť merania
  • Možnosť získať spätne výsledky
  • Pamäť 2 používateľoch

S tlakomerom som bol od prvej chvíle spokojný. Prepojenie s mobilným telefónom prebehlo rýchlo a bez problémov. Oceňujem rýchle meranie s možnosťou výberu režimu experta, kde sa vykonajú 3 merania za sebou a nakoniec sa ukáže priemerná výsledná hodnota. Taktiež za veľkú výhodu považujem prezeranie nameraných výsledkov aj niekoľko mesiacov dozadu. Displej je prehľadný a ľahko čitateľný. Tento tlakomer dokáže odhaliť aj nepravidelny srdcový rytmus. Údaje namerania sa v podstate zhodovali aj s iným tlakomerom ktorý mám doma. Produkt odporúčam ostatným.

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25