Najnovšie recenzie zo sekcie Tlakomery

Pridané: 24. marca 2024

Meranie pre dve osoby

Overený zákazník Unizdrav.sk Overený zákazník

Zakúpený v Unizdrav.sk

• Aj ked vam je zle jednoducha obsluha vam umozni zmerat tlak.

Overený zákazník TlakomeryOMRON.sk Maros

Overený zákazník TlakomeryOMRON.sk Eva

Pridané: 21. marca 2024

• jednoduché ovládanie
  • viac funkcií

možno som si mala vybrať tlakomer s adaptérom, uvidím koľko vydržia baterky

Overený zákazník TlakomeryOMRON.sk Igor

Pridané: 20. marca 2024

• Presny a stabilny.

Overený zákazník Testuj.to Norbert

Pridané: 19. marca 2024

Zakúpený v Testuj.to

• Dizajn ako aj prístroj na meranie tlaku.
  • Ako tvar ako vypadá.

Tlakomer Veroval BPU 26 dokáže v každej pamäti uložiť maximálne 100 meraní. Naj novšie meranie sa vždy uloží spolu s dátumom a časom na miesto č.1 v pamäti. Dalej tlakomer môžeme pužívať so smartfónom, alebo tabletom. Niekoľkými kliknutiami je možné všetky výsledky vytlačiť, alebo poslať lekárovi e-mailom. A jedno čo ma zarazilo že tam vôvec nebol adaptér do siete napájecí. Iba boli baterky pribalené.

TrueLife Pulse BT

TrueLife Pulse BT

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 19. marca 2024

(naposledy upravené 19. marca 2024)

• Rýchly

Overený zákazník ELROMED s.r.o. Stano

Pridané: 18. marca 2024

Zakúpený v ELROMED s.r.o.

• Ľahká obsluha

Overený zákazník ELROMED s.r.o. František

Pridané: 18. marca 2024

Zakúpený v ELROMED s.r.o.

Značka.

Overený zákazník Testuj.to Anna

• Funkcie
  • Balenie
  • Dizajn
  • Veľký a prehľadný displej
  • Merania pre dve osoby

Tlakomer na pažu HARTMANN Veroval compact + ma veľmi milo prekvapil hlavne svojim pekným dizajnom, farebným prevedením a rozšírenými funkciami pri meraní TK. Je super možnosť detekovania arytmie a fibrilácie predsiení pri meraní. Oceňujem jednoduchý s prehľadný displej, ľahké ovládanie, možnosti merania až pre dve osoby na jednom zariadení. Bezproblémové nasadenie manžety a pohodlnosť pri meraní je veľké plus. Veľkou výhodou je aj prepojenie tlakomeru s aplikáciou medi.connect a namerané hodnoty sa hneď jednoducho prenesú, dokonca sa dá aj odoslať hodnoty svojmu dr. Praktické púzdro na prenos tlakomera je skvelé tiež. Odporúčam do každej rodiny tohto skvelého a praktického pomocníka.

Overený zákazník TlakomeryOMRON.sk Vlado

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

Jednoduchá obsluha, perfektná manžeta, overená kvalita.

Microlife BP A6 BT AFIB

Microlife BP A6 BT AFIB

Overený zákazník Dr.Max lekáreň Balu77

Zakúpený v Dr.Max lekáreň

V svojej triede špička

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

Som velmi spokojna, tuto značku poznam

Overený zákazník Testuj.to Oľga

• Elegantný dizajn prístroja
  • Jednoduchosť ovládania
  • Primeraný tlak manžety
  • Zreteľne čitateľný displej prístroja
  • Možnosť kedykoľvek si odmerať tlak
  • Možnosť porozprávania predchádzajúcich meraní

Prístroj ramenný tlakomer Veroval compact+ má aj napriek prvotnému zápasu s návodom, ktorý je dostatočne obsiahly má čítaním s porozumením a sledovaním displeja priviedol k úspešnému nainštalovaniu prístroja a aj napriek tomu, že som drobná a ramenná manžeta sa mi zdala široká, prístroj má príjemne prekvapil výsledkom merania

Veroval Compact

Veroval Compact

Overený zákazník Alza.sk Dusan

• Jednoduchá obsluha

• kvalitny tlakomer
  • intelli manzeta je dobra, lepsie obopne ruku
  • skoda ze sa decka manzeta da dat len na jeden model (Omron M3) a nie na ostatne

Kvalitny a presny tlakomer.

Reakcia značky Omron

Dobry den,
dakujeme za vasu pozitivnu recenziu, co sa tyka detskej manzety OMRON CS (obvod paze 17-22cm), ta sa da pripojit k roznym tlakomerom OMRON, napriklad k:
OMRON M2 Basic
OMRON M2
OMRON M3
OMRON Complete
ako aj k roznym starsim modelom.
Celu ponuku najdete na nasom webe: www celimed sk (link sa tu neda uverejnit v spravnom tvare)
Ako odbornici na OMRON, vam vzdy radi poradime osobne, pripadne skuste na nasej stranke vpravo dole chatbot online poradcu so vsetkymi otazkami, alebo nas Blog.
S uctou,
tim Celimed, s.r.o. - vyse 25 rokov jedine oficialne zastupenie a servisne stredisko OMRON pre Slovensko
www celimed sk

Omron Complete

Omron Complete

Overený zákazník Alza.sk luhu1973

Zakúpený v Alza.sk

Nestojí za tú cenu. Veľká nevýhoda je, že funguje iba na baterky. Po ich vložení, vždy ukazuje, že nie sú v plnej kapacite, hoci sú nové. Dlho nevydržia, spotreba energie je dosť vysoká. K meraniu - EKG ukazuje síce nejaký graf, ako u lekára, ale mám pocit, že je hodnotenie merania založené iba na srdcovom pulze, ukáže Vám pri EKG jeho hodnotu tie čiarky čo počas merania alebo po meraní vytvára si neviem vyhodnotiť a tak ich považujem iba akože sú na okrasu. Pri meraní tlaku, robím si minimálne tri merania, každé je iné a to aj o 5 a viac hodnôt ako predchádzajúce meranie. Nejde toto zariadenie spárovať s Garmin, Fit, s váhou Eta, všetky merania si musíte zadávať manuálne do appky OMRON. Na krabici písali rok Premium zadarmo, neviem z appky však zistiť, či je to premium, alebo nie je, alebo aký je v tom rozdiel. Druhý krát by som už tento výrobok určite nekupoval, za tú cenu kúpim aj dva až tri a takéto meranie EKG, čo ponúka tento produkt považujem za zbytočné.

Reakcia značky Omron

Dobry den,
mrzi nas vasa nie uplna spokojnost, doplnime teda niekolko postrehov:
-baterie prosim pouzite alkalicke, niektore z renomovanych znaciek. Chyba ktoru uvadzate sa moze stat len pri pouziti neznackovych netradicnych baterii. Pristroj ma standardnu spotrebu baterii.
-jednokanalove EKG sa zobrazuje z elektrickych signalov srdca, snimane cez prsty. V ziadnom pripade nie je zobrazenie na okrasu, pouzivate certifikovanu zdravotnicku pomocku, a krivka je prenasana na tzv. milimetrovy "papier" z ktoreho ktorykolvek kardiolog vie urcit dlzky a trvania P a T vln, co mu pomoze pri diagnostike pulzov vasho srdca. Navyse tuto krivku v zakladnom smere vie spolahlivo vyhodnotit aj samotna aplikacia a na konci merania sa zobrazi textove aj farebne vyhodnotenie. (kliknutim na "i" vo farebnom policku sa dozviete dalsie informacie o vysledku EKG merania)
-aj u zdraveho cloveka sa hodnota rozdielov krvneho tlaku pri opakovanom merani pohybuje v rozmedzi 5-7mmHg - nie je to vobec nic netradicne - neexistuje clovek, ktory by mal na 0, alebo 1mmHg rovnake hodnoty pri opakovanom merani
-OMRON Complete tlakomer s EKG sa neparuje s dalsimi aplikaciami ako spominate. Paruje sa len s jednou firemnou aplikaciou OMRON connect - ktoru najdete v oboch mobilnych aplikacnych platformach. Nasledne si v OMRON connect aplikacii, mozete povolit prenasanie udajov do spominanych dalsich aplikacii
-overit zdarma premiove sluzby si mozete v aplikacii OMRON connect: z hlavnej ponuky/More/Rewards, alebo ekvivalent v CZ jazyku, ak ste si ho nastavili. Popis premiovych sluzieb najdete na nasom webe: v hlavnom menu web stranky www celimed sk - hladajte polozku "OMRON connect"
Verim, ze sme vam odpovedami pomohli v dalsom pouzivani nasho/vasho najuzitocnejsieho tlakomeru OMRON s EKG.
S uctou,
www celimed sk

Overený zákazník Testuj.to Darina

Pridané: 15. marca 2024

• Obal
  • Funkčnosť
  • Praktickost
  • NIC

Tlakomer je veľmi praktický. Ma veľmi pekne spracovanie veľká čitateľnosť. Prepojenie s mobilom cez aplikáciu veroval mediconnect mi veľmi vyhovuje mne a môjmu manželovi.ja som pod panacikom jedna a manžel pod číslom dva.nanerane hodnoty sú ľahko čitateľné. Manžeta je veľmi praktická farba tlakomeru je veľmi krásna modrá.sme veľmi spokojný.

Overený zákazník Testuj.to Jozef

Pridané: 15. marca 2024

• Pekne zabalené
  • Obsahuje aj vrecko pre uloženie a prenos prístroja
  • Veľmi dobre preložený návod na použitie
  • Návod, ako čo najpresnejšie vykonať meranie tlaku
  • Dobre čitateľný displej pre zmerané hodnoty tlaku a tepu
  • Dlhá výdrž batérií
  • Vhodný aj pre použitie mimo domova - výlet, dovolenka. Nezaberá veľa miesta
  • Opakovateľnosť meraní - pri viacerých meraniach jednej osoby v krátkom časovom intervale, prístroj zmeral veľmi pdobné hodnoty
  • Ľahká inštalácia aplikácie
  • Ľahko sa odoberá aj nasadzuje kryt pre batérie
  • Dobré značenie polarity + / - pre vloženie batérií
  • Manžeta sa nasadzovala dobre na rameno
  • Myslím, že presnosťou merania sa vyrovná aj certifikovaným tlakomerom
  • Po zbalení sa ľahko vošiel nazad do pôvodného balenia
  • Sieťový adaptér nebol súčasťou balenia
  • Návod na obsluhu vytlačený po výške papiera - zle sa s ním manipulovalo pri čítaní. Mal by byť po šírke (ako noviny)
  • Návod natlačený na jednu stranu, na druhej len jeden stĺpec. Kľudne mohlo byť použité váčšie písmo a využiť obidve strany papiera
  • Vrecko pre uloženie prístroja a manžety ušité dosť nakrivo
  • Nevedel som, či pri meraní je nastavená osoba 1 alebo osoba 2
  • Do aplikácie to prenášalo iné hodnoty ako boli namerané s odchýlkou až 3 body
  • Vyrobené v číne
  • Veľmi jednoducho vytvorená aplikácia, nie moc príjemné užívateľské prostredie
  • Ťažšie sa vkladali batérie - najskôr sa prvá vloží pod plastový výstupok až potom druhá, v opačnom poradi to nechce sadnúť

Prístroj je vhodný na domáce použitie, ale aj na dovolenke alebo mimo domov. Nie je moc veľký a preto sa vôjde aj do vrecúška, ktoré je súčasťou balenia a dobre sa prenáša. Odporúčam kúpiť aj so sieťovým adaptérom, hoci batérie v prístroji vydržia veľmi dlho. Je možnosť nainštalovať si aplikáciu, kam tlakomer posiela namerané hodnoty, ale moc som s ňou nebol spokojný - preniesla iné hodnoty ako nameral prístroj (chyba bola 3 body - namiesto horného tlaku 117 prenieslo 120). Návod na používanie bol dobre preložený do Slovenčiny, ale bol vo formáte nepodarených novín - bol postavený na výšku a zle sa s ním manipulovalo. Na druhej strane bol iba jeden stĺpec textu, kľudne mohli použiť väčšie písmo a využiť obidve strany. Manžeta sa nasadzuje dobre na rameno. Displej dobre čitateľný a pomerne veľké čísla pre zobrazenie tlaku a tepu. Škoda, že je vyrobené v Číne, ale tak je to asi aj u iných značiek.

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25