Sencor SBP 915

• Jednoduchá obsluha
    • Pekný dizajn
    • Spoľahlivosť

Vrelo doporučujem

s tlakomerom sme velmi spkojni, v recenziach sa pisalo o nevyhode tuhsej manzety, coho som sa trosku obavala, lebo otec ma velke paze, ale vobec to nieje problem. pouziva sa uplne v pohode, lahka a zrozumitelna manipulacia. naozaj odporucam

Umiestnenie
Rozsah merania - puls
40 - 199 tep/min

SENCOR SBP 915

Držiteľ prestížneho ocenenia iF German Design Award 2010

Pre jednoduché meranie v domácich podmienkach

Meranie systolického a diastolického tlaku vrátane priemerných hodnôt

Grafické rozlíšenie výšky tlaku (nízky / normálny / zvýšený / kritický)

Meranie srdcového pulzu

Indikácia arytmie

Nastaviteľný obvod tlakovacej manžety: 22 - 42 cm

Extra veľký LCD displej (128 x 50 mm) s modrým podsvietením

Dotykové tlačidlá

Pamäť na 60 meraní (pre 2 užívateľov) vrátane záznamu dátumu a času merania

Napájanie batériami (4x AAA) alebo sieťovým adaptérom

Oscilometrická metóda merania

• Rozsah merania: tlak 0 - 300 mmHG, pulz 40 - 199 tepov / min.
  • Presnosť merania: ± 3 mmHG, pulz ± 5%

Možnosť voľby jednotiek tlaku (mmHG alebo kPa)

Varovná indikácia pri roztrasenej ruke pri meraní

Indikácia slabej batérie

• Súčasť dodávky: 4x AAA batérie, sieťový adaptér
  • Rozmery bez manžety (dĺžka x hĺbka x výška): 18 x 10 x 3,9 cm
  • Hmotnosť: 300 g (bez batérií a manžety)

• Ok

• Jednoduchá obsluha
    • Pekný dizajn
    • Spoľahlivosť

Vrelo doporučujem

• premňa zdravotne postihnutého je to dobré ľachko ovladateľny.

A ešte sa mi tamten pokazil a to aj ponorný tyčový mixer. Takže som iste spokojný A ešte jednu pripomienku, mixer ten čo mám ""nový" robí sa s ním veľmi dobrý mix, je veľmi jemný, ba až ""božský""

• vsetko ok
    • zatial nic

vsetko ok

• ľahký manuál, pomerne presné meranie, skladné, veľké písmena

výrobok odporúčam, nesklamal
    ľahko sa ovláda, pomerne presne meria

• dobre meria tlak
    • vela funkcií, pamäť, čas, možnosť vynulovania nameraných hodnôt
    • priložený adaptér
    • pekné spracovanie
    • velká manžeta
    • dobrá cena za tak kvalitný prístroj

s tlakomerom som veľmi spokojný, s tým čo sme mali doma na zápastie sa nedá ani porovnať, ide najmä o presnejšie meranie

zatiaľ som spokojná, uvedený tlakomer má všetko to čo som potrebovala aby mal a hlavne som nadšená, že k nemu bol aj sieťový adaptér.

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• napajanie zo siete, design
    • ziadne

napajanie zo siete, design