Omron RS3

Rozsah merania - puls
40 - 180 tep/min
Automatické natlakovanie manžety

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Som spokojná. Produkt odporúčam. Meranie tlaku je presne. Vysledky som porovnala s nameranymi hodnotami na klasickom tlakomeri používanom v lekárskych ambulanciach.

Odporúčam

0 - 299 mmHg
Rozsah merania - puls
40 - 180 tep/min
Automatické natlakovanie manžety

Tlakomer OMRON RS3:Strážte si správne hodnoty tlaku jednoducho a presne. S tlakomerom Omron stačí len nasadiť pásik na zápästie a nechať ho nafúknuť automatickým systémom Intellisense, Ktorý rýchlo nafúkne manžetu na hodnotu nutnú pre meranie s vysokou presnosťou. Presnosť je ďalej zvýšená dvojitým meraním. Jedno prebieha pri nafukovaní a druhé pri vyfukovanie. Pokiaľ dôjde k chybe zle utiahnutou manžetou či nevhodným pohybom, Zobrazí príslušný symbol pre opakovanie merania. Rozozná aj určité druhy srdcových arytmií. Vďaka systému Intellisense a klinickému overenie sú výsledky spoľahlivo presné.Tlakomer obsahuje veľký, prehľadný a dobre čitateľný LCD displej, na ktorom zobrazuje systolický a diastolický tlak aj srdcový pulz. Po meranie tlaku nie je potreba hľadať odporúčané hodnoty. Prístroj sám upozorní pri prekročení vysokého tlaku. Aby ste si nemuseli každé meranie zapisovať, má tlakomer vlastné pamäť pre 60 posledných hodnôt aj so zobrazením dátumu a času merania. Možno tak porovnávať vývoj v posledných dňoch. Model RS3 má okrem väčšej pamäti aj priemer 3 hodnôt. Prístroj je napájaný dvojicou AAA batérií, ktoré sú súčasťou balenia. Nové alkalické batérie vydržia až 300 meraní.P

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Odporúčam

vyhovuje

• jednoducha obsluha
    • osvedcena kvalita a spolahlivost
    • zatial nic

produkt som vyskusal len 4-razy - zatial som spokojny

• , zakúpené v TlakomeryOMRON.sk

Starý vyse 20 rocny rucny tlakomer dosluzil, teraz mam nový a lepsí!!!!

• , zakúpené v ELROMED s.r.o.

Bol to darček, ale myslím, že obdarovaná je spokojná.

• , zakúpené v TlakomeryOMRON.sk

• kvalitný, presný, značkový výrobok, šikovný.

Odporúčam nákup tohto produktu.

• , zakúpené v ELROMED s.r.o.

• dobrý,presný a tichy prístroj na meranie krvného tlaku ,môžem iba doporučiť

rozumná cena a dobrá kvalita

• , zakúpené v TlakomeryOMRON.sk

• krabicka, design, vyhotovenie, tiche a rychle meranie
    • nepresne meranie v porovnani s ramennym tlakomerom.
    • velke rozdiely v nameranych hodnotach aj ked pri ramennom tlakomere (vysokej kvality) boli vysledky ovela jednotnejsie a presnejsie.

po mojej nespokojnosti s beznym zapastnym tlakomerom som skusil kupit drahy model od znamej firmy ale nedockal som sa presnejsieho merania.
    stale vychadza ramenny tlakomer ako sice zdlhavejsia ale spolahlivejsia metoda merania tlaku.
    aj pre pripad merania na cestach je tento pristroj nedostatocny.

(značka)

Dobry den,
    pri zapastnych tlakomeroch je v prvom rade nutne dodrzat niekolko zasad merania:
    -tlakomer musi byt na spravnej strane zapastia
    -manzeta musi byt zapnuta tesne okolo zapastia
    -pristroj musite drzat v spravnej vyske - vo vyske srdca tak ako aj ramennu manzetu musite mat vo vyske srdca
    V pripade, ze mate aterosklerozu - tvrdie zapastne cievy - pristroj moze vykazovat vyssie hodnoty.
    Ak ste vsetky zasady merania urobili spravne podla navodu k vasmu pristroju - mate samozrejme moznost nechat ho skontrolovat v autorizovanom servisnom stredisku OMRON.
    Vzdy prosim kontaktujte svojho predajcu.
    S uctou, Celimed, s.r.o. - jedine zatupenie OMRON pre Slovensko.

• , zakúpené v tlakomery.eu

nemožem hodnotit nakolko som tovar neobdržal